언론 보도

보도자료 نمونه های اولیه هیوندای و کیا با درگاه شارژ J3400 در سوپرشارژر میشیگان
24.09.25

تست هیوندای Ioniq 5 و کیا EV6 استتار شده در سوپرشارژر میشیگان
Sam Abuelsamidیکی از مزایای زندگی در جنوب شرقی میشیگان این است که طیف گسترده ای از خودروهای نمونه اولیه را می توان در حال رانندگی در اطراف مشاهده کرد. اغلب این پوشش‌ها با مقداری استتار پوشانده می‌شوند، از پوشش‌های وینیل سنگین با لایه‌های متنوعی که برای پنهان کردن شکل واقعی درج شده تا پوشش‌هایی با انواع الگوهای طراحی شده برای فریب دادن سیستم‌های فوکوس دوربین و پنهان کردن جزئیات. با این حال، گاهی اوقات، به هر حال، جزئیات جالبی می درخشد و امروز بعد از ظهر یک هیوندای Ioniq 5 و کیا EV6 را در ایستگاه سوپرشارژر مشاهده کردم.
نمونه اولیه هیوندای Ioniq 5 با پورت شارژ J3400 یکپارچه
Sam Abuelsamid: ایستگاه سوپرشارژر تسلا در نزدیکی خانه من یک ایستگاه نسبتاً جدید است که در اواسط سال 2023 افتتاح شد و در اوایل امسال، 12 پست شارژ با Illusion Docks به روز شدند. Illusion Tail سیستمی است که یک آداپتور NACS به CCS را در شارژر ادغام می کند تا هر وسیله نقلیه الکتریکی با کانکتور CCS بتواند با استفاده از برنامه تسلا شارژ شود. من شخصاً آن را با چندین خودرو از جمله Genesis G80 EV، Polaris 2، Ford Mustang Mach-E و Cadillac Lyriq امتحان کرده‌ام. جدای از G80 که به دلیل یک ویژگی عجیب در معماری الکتریکی e-GMP هیوندای به 84 کیلووات محدود شده است، همه به خوبی کار می کردند.
در اواسط سال 2023، گروه موتور هیوندای (شامل برندهای هیوندای، کیا و جنسیس) اعلام کرد که به بقیه صنعت خودرو در آمریکای شمالی می‌پیوندد تا از کانکتورهای شارژ CCS به استاندارد شارژ آمریکای شمالی (NACS) تبدیل شود. کانکتوری است که توسط تسلا توسعه یافته و در سوپرشارژرها استفاده می شود. از آن زمان، SAE International استاندارد جدیدی به نام J3400 ایجاد کرده است که از کانکتور NACS استفاده می کند و همچنین جنبه های مختلف شارژ از جمله ولتاژ و پروتکل های ارتباطی را تعریف می کند.
تاکنون، فورد و ریویان اولین خودروسازانی هستند که توزیع J3400 به آداپتورهای CCS را برای مشتریان فعلی آغاز کرده و نرم‌افزار خودروی خود را برای پشتیبانی از قابلیت Plug&Commit با سوپرشارژرها به‌روزرسانی کرده‌اند. برخی دیگر از جمله جنرال موتورز قرار است به زودی اجرا شوند، اگرچه برخی از این برنامه ها پس از اخراج کل تیم شارژ، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در آوریل سال جاری به تعویق افتاد.
اطلاعات بیشتر از بهترین حساب های پس انداز پربازده سال 2024ByKevin PayneContributorبهترین حساب های پس انداز سود 5% در سال 2024ByCassidy HortonContributorاکثر خودروسازان اعلام کرده اند که تحویل خودروهای برقی از کارخانه های خود را در زمانی که 20 درگاه ساخته شده است، آغاز خواهند کرد ویان نشان داد از نمونه‌های اولیه R2 و R3 در اوایل سال جاری، آنها به پورت‌های J3400 مجهز شدند، اما این خودروها حداقل تا سال 2026 وارد بازار نمی‌شوند.
اولین خودروهای غیر تسلا که من با درگاه های شارژ J3400 در طبیعت مشاهده کردم، کیا و هیوندای فوق الذکر هستند. من در این سوپرشارژر خاص توقف کردم تا مقداری آب به رالی موستانگ Mach-E که این هفته رانندگی می کنم اضافه کنم، اما باید از Witching Sour grass استفاده کند. همینطور که داشتم داخل می شدم، دو ماشین کامود را دیدم و بلافاصله مشخص شد که آنها چیست. این مکان خاص حدود 15 دقیقه دورتر از مرکز فنی هیوندای آمریکا (HATCI) قرار دارد که توسعه و گواهینامه‌های زیادی را برای برندهای HMG در آمریکای شمالی انجام می‌دهد.
فورد موستانگ Mach-E رالی سوپرشارژ با داک جادویی تسلا
SAM Abuelsamid پس از وصل کردن Mach-E و اطمینان از شارژ شدن آن، چند عکس گرفتم و کمی نزدیکتر رفتم تا مطمئن شوم آنچه را که فکر می کردم می بینم می بینم. کانکتور شارژ تسلا در واقع مستقیماً بدون آداپتور به خودروها وصل شده بود. در حالی که سعی می کردم محتاط باشم، دیدم که مهندس آن را از برق جدا کرد و پورت یکپارچه J3400 به وضوح قابل مشاهده بود، اگرچه عکسی از آن دریافت نکردم.
هیوندای و کیا قبلاً نسخه‌های تازه‌شده این دو مدل را در خارج از کشور نشان داده‌اند و انتظار می‌رود تا سال 2025 وارد آمریکای شمالی شوند. هیوندای همچنین تأیید کرده است که Ioniq 5 اولین خودروی تولید شده در متاپلانت جدید خود خواهد بود (آیا متا بیشتر از گیگا است؟ ) در سه ماهه چهارم سال جاری در گرجستان، بنابراین به نظر می رسد که این مدل ها به روز شده باشند و پورت J3400 از Book of Job 1 را نیز شامل شوند.
سیستم الکتریکی 800 ولت در خودروهای HMG در حال حاضر دارای یک ویژگی عجیب و غریب در معماری خود است زیرا از یکی از سیم پیچ های موتور عقب به عنوان بخشی از مدار شارژ استفاده می کند. این همان چیزی است که مدل‌های فعلی را به شارژ 84 کیلوواتی در سوپرشارژرها محدود می‌کند. با این حال، هیوندای تایید کرده است که در حال کار بر روی یک اصلاح هستند، بنابراین به نظر می رسد این به روز رسانی مدل زمان خوبی برای راه اندازی آن باشد. به نظر می رسد که شاید زودتر از اوایل سال 2025 شاهد خودروهای الکتریکی HMG با پورت های J3400 باشیم.
من را در لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. سام ابولسامید دنبال کردن من زندگی بزرگسالی خود را صرف کار در صنعت خودروسازی و اطراف آن کرده‌ام. پس از اخذ مدرک مهندسی مکانیک از GMI، 17 سال آینده را روی سیستم‌های کنترل الکترونیکی کار کردم که به ماشین‌ها کمک می‌کند قبل از اینکه از آنجا دور شوم و در مورد آنچه مهندسان دیگر خلق می‌کنند بنویسم، توقف کنند، بروند و مسیر را تغییر دهند. از آن زمان من سعی کرده ام به خوانندگان، بینندگان و شنوندگان خود درباره نحوه عملکرد جدیدترین فناوری خودرو، کارهایی که می تواند انجام دهد و شاید مهمتر از آن، آنچه که نمی تواند انجام دهد، آموزش دهم. از سال 2014، من دانش مهندسی و ارتباطات خود را به عنوان یک تحلیلگر اصلی با Navigant Inquiry که سوخت های جایگزین، فناوری های رانندگی پیشرفته و وسایل نقلیه متصل را پوشش می دهد، ترکیب کرده ام. من همچنین میزبان پادکست Bike Bearings هستم و یکی از اعضای هیئت داوران خودرو، کامیون و ابزار سال آمریکای شمالی هستم. ">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Here is more information on اخبار روز اتومبیل (http://PK/) stop by our own site.

회사명이룬아이티 Fax : 02-977-5509 고객센터 : 010-3697-0057

주소서울특별시 노원구 동일로174길 27 서울창업디딤터 211호 사업자등록번호578-87-01158

대표이사이 지수 개인정보보호책임자이 미영 이메일문의2013stc@naver.com

Copyright(c) 2021 ERUN CO. Ltd All rights reserved.

개인정보처리방침

'(주)이룬아이티'는 (이하 '회사'는) 고객님의 개인정보를 중요시하며, "정보통신망 이용촉진 및 정보보호"에 관한 법률을 준수하고 있습니다.

회사는 개인정보취급방침을 통하여 고객님께서 제공하시는 개인정보가 어떠한 용도와 방식으로 이용되고 있으며, 개인정보보호를 위해 어떠한 조치가 취해지고 있는지 알려드립니다.

회사는 개인정보취급방침을 개정하는 경우 웹사이트 공지사항(또는 개별공지)을 통하여 공지할 것입니다.

ο 본 방침은  : 2015 년 3 월 3 일 부터 시행됩니다.

■ 수집하는 개인정보 항목

회사는 제품상담을 위해 아래와 같은 개인정보를 수집하고 있습니다.

ο 수집항목 : 이름 ,  이메일 , 문의내용

ο 개인정보 수집방법 : 홈페이지 (문의 메시지) 

■ 개인정보의 수집 및 이용목적

회사는 수집한 개인정보를 다음의 목적을 위해 활용합니다.

ο 상담 관리

제품상담을 위한 연락에 사용됩니다.

ο 마케팅 및 광고에 활용

신규 서비스(제품) 개발 및 특화, 뉴스레터

■  이용자 및 법정대리인의 권리와 그 행사방법

이용자는 언제든지  개인정보관리책임자에게 서면 또는 이메일로 연락하시면 지체없이 조치하겠습니다.

■  개인정보 자동수집 장치의 설치, 운영 및 그 거부에 관한 사항

회사는 귀하의 정보를 관련하여  ‘쿠키(cookie)’ 등을 운용하지 않습니다. 쿠키란 회사의 홈페이지를 운영하는데 이용되는 서버가 귀하의 브라우저에 보내는 아주 작은 텍스트 파일로서 귀하의 컴퓨터 하드디스크에 저장됩니다. 회사는 다음과 같은 목적을 위해 쿠키를 사용합니다.

귀하의 정보외에  홈페이지의 기능 - 배경이미지 변경 등 - 을 위하여 쿠키가 사용됩니다.

1. 쿠키 등 사용 목적

홈페이지의 기능 목적으로 쿠키가 사용됩니다. 

2. 쿠키 설정 거부 방법

예: 쿠키 설정을 거부하는 방법으로는 이용자님이 사용하시는 웹 브라우저의 옵션을 선택함으로써 모든 쿠키를 허용하거나 쿠키를 저장할 때마다 확인을 거치거나, 모든 쿠키의 저장을 거부할 수 있습니다.

설정방법 예(인터넷 익스플로어의 경우) : 웹 브라우저 상단의 도구 > 인터넷 옵션 > 개인정보

단, 귀하께서 쿠키 설치를 거부하였을 경우 페이지 표시에 어려움이 있을 수 있습니다.

■ 개인정보의 보유 및 이용기간

원칙적으로, 개인정보 수집 및 이용목적이 달성된 후에는 해당 정보를 지체 없이 파기합니다. 단, 다음의 정보에 대해서는 아래의 이유로 명시한 기간 동안 보존합니다.

보존 항목 : 이름 ,  이메일 , 문의 내용

보존 근거 : 고객 클레임 관리용 자료

보존 기간 : 3년

그리고 관계법령의 규정에 의하여 보존할 필요가 있는 경우 회사는 아래와 같이 관계법령에서 정한 일정한 기간 동안 회원정보를 보관합니다.

표시/광고에 관한 기록 : 6개월 (전자상거래등에서의 소비자보호에 관한 법률)

소비자의 불만 또는 분쟁처리에 관한 기록 : 3년 (전자상거래등에서의 소비자보호에 관한 법률)

■ 개인정보에 관한 민원서비스

회사는 이용자님의 개인정보를 보호하고 개인정보와 관련한 불만을 처리하기 위하여 아래와 같이 개인정보관리책임자를 지정하고 있습니다.

개인정보 보호책임자 : 이미영

이메일 : 2013stc@naver.com

귀하께서는 회사의 서비스를 이용하시며 발생하는 모든 개인정보보호 관련 민원을 개인정보관리책임자에게 신고하실 수 있습니다. 회사는 이용자들의 신고사항에 대해 신속하게 충분한 답변을 드릴 것입니다.

기타 개인정보침해에 대한 신고나 상담이 필요하신 경우에는 아래 기관에 문의하시기 바랍니다.

1.개인정보보호 침해센터 (privacy.kisa.or.kr / 02-405-5118)

2.정보보호마크인증위원회 (www.eprivacy.or.kr / 02-580-9531~2)

3.대검찰청 사이버범죄신고 (spo.go.kr / 02-3480-2000)

4.경찰청 사이버안전국 (www.ctrc.go.kr / 1566-0112)​

닫기

개인정보처리방침

'(주)이룬아이티'는 (이하 '회사'는) 고객님의 개인정보를 중요시하며, "정보통신망 이용촉진 및 정보보호"에 관한 법률을 준수하고 있습니다.

회사는 개인정보취급방침을 통하여 고객님께서 제공하시는 개인정보가 어떠한 용도와 방식으로 이용되고 있으며, 개인정보보호를 위해 어떠한 조치가 취해지고 있는지 알려드립니다.

회사는 개인정보취급방침을 개정하는 경우 웹사이트 공지사항(또는 개별공지)을 통하여 공지할 것입니다.

ο 본 방침은  : 2015 년 3 월 3 일 부터 시행됩니다.

■ 수집하는 개인정보 항목

회사는 제품상담을 위해 아래와 같은 개인정보를 수집하고 있습니다.

ο 수집항목 : 이름 ,  이메일 , 문의내용

ο 개인정보 수집방법 : 홈페이지 (문의 메시지) 

■ 개인정보의 수집 및 이용목적

회사는 수집한 개인정보를 다음의 목적을 위해 활용합니다.

ο 상담 관리

제품상담을 위한 연락에 사용됩니다.

ο 마케팅 및 광고에 활용

신규 서비스(제품) 개발 및 특화, 뉴스레터

■  이용자 및 법정대리인의 권리와 그 행사방법

이용자는 언제든지  개인정보관리책임자에게 서면 또는 이메일로 연락하시면 지체없이 조치하겠습니다.

■  개인정보 자동수집 장치의 설치, 운영 및 그 거부에 관한 사항

회사는 귀하의 정보를 관련하여  ‘쿠키(cookie)’ 등을 운용하지 않습니다. 쿠키란 회사의 홈페이지를 운영하는데 이용되는 서버가 귀하의 브라우저에 보내는 아주 작은 텍스트 파일로서 귀하의 컴퓨터 하드디스크에 저장됩니다. 회사는 다음과 같은 목적을 위해 쿠키를 사용합니다.

귀하의 정보외에  홈페이지의 기능 - 배경이미지 변경 등 - 을 위하여 쿠키가 사용됩니다.

1. 쿠키 등 사용 목적

홈페이지의 기능 목적으로 쿠키가 사용됩니다. 

2. 쿠키 설정 거부 방법

예: 쿠키 설정을 거부하는 방법으로는 이용자님이 사용하시는 웹 브라우저의 옵션을 선택함으로써 모든 쿠키를 허용하거나 쿠키를 저장할 때마다 확인을 거치거나, 모든 쿠키의 저장을 거부할 수 있습니다.

설정방법 예(인터넷 익스플로어의 경우) : 웹 브라우저 상단의 도구 > 인터넷 옵션 > 개인정보

단, 귀하께서 쿠키 설치를 거부하였을 경우 페이지 표시에 어려움이 있을 수 있습니다.

■ 개인정보의 보유 및 이용기간

원칙적으로, 개인정보 수집 및 이용목적이 달성된 후에는 해당 정보를 지체 없이 파기합니다. 단, 다음의 정보에 대해서는 아래의 이유로 명시한 기간 동안 보존합니다.

보존 항목 : 이름 ,  이메일 , 문의 내용

보존 근거 : 고객 클레임 관리용 자료

보존 기간 : 3년

그리고 관계법령의 규정에 의하여 보존할 필요가 있는 경우 회사는 아래와 같이 관계법령에서 정한 일정한 기간 동안 회원정보를 보관합니다.

표시/광고에 관한 기록 : 6개월 (전자상거래등에서의 소비자보호에 관한 법률)

소비자의 불만 또는 분쟁처리에 관한 기록 : 3년 (전자상거래등에서의 소비자보호에 관한 법률)

■ 개인정보에 관한 민원서비스

회사는 이용자님의 개인정보를 보호하고 개인정보와 관련한 불만을 처리하기 위하여 아래와 같이 개인정보관리책임자를 지정하고 있습니다.

개인정보 보호책임자 : 이미영

이메일 : 2013stc@naver.com

귀하께서는 회사의 서비스를 이용하시며 발생하는 모든 개인정보보호 관련 민원을 개인정보관리책임자에게 신고하실 수 있습니다. 회사는 이용자들의 신고사항에 대해 신속하게 충분한 답변을 드릴 것입니다.

기타 개인정보침해에 대한 신고나 상담이 필요하신 경우에는 아래 기관에 문의하시기 바랍니다.

1.개인정보보호 침해센터 (privacy.kisa.or.kr / 02-405-5118)

2.정보보호마크인증위원회 (www.eprivacy.or.kr / 02-580-9531~2)

3.대검찰청 사이버범죄신고 (spo.go.kr / 02-3480-2000)

4.경찰청 사이버안전국 (www.ctrc.go.kr / 1566-0112)​

닫기
next prev
Inquiry문의하기 PR Center홍보영상